resortmonviso.pl

Artakcje Rzymu

Artakcje Rzymu Co znajduje się w prawa grzechu i śmierci? Zasadniczo, można podzielić go, go kupić! Jeśli grzeszyć, zginiesz.

Dobrze, że Prawo Mojżeszowe. To dziesięć przykazań rzeczy. To Stary Testament. Jesteśmy z nowego i lepszego przymierza się teraz. To coś, Kościół powszechny może radować się – nie tylko tych w obozie katolickim.

Artakcje Rzymu

Chrześcijaństwo powinno mieć nic wspólnego z tym, którzy chcą być „dobrym katolikiem” lub „zagorzałym Metodystów” lub „Chrzciciel dyedin-the-wool”, itp, tak jak powinno chce być najlepszy „naśladowcami Chrystusa” możliwe (Ef 5: 1). Niektóre z najbardziej niesamowitych chrześcijan, którzy kiedykolwiek chodził po ziemi osiągając katolików, albo twierdzono przez kościół rzymskokatolicki, który był pierwszą próbą człowieka w organizowaniu chrześcijaństwo. Mogli się, módlcie się i poza wiarą większości dzisiejszych innych wyznań lub non-nominały. Ich historie są bogate w wierze i cudach i są warte przeczytania przez każdego, katolickich i niekatolickich podobni!

Artakcje Rzymu

Bycie katolikiem (lub Chrzciciela, metodystów, czy zielonoświątkowców, etc.) nie jest niczym wyborze swojego ulubionego zespołu. Bóg nie jest tak zaniepokojony z grupami mamy społeczność z jakim On jest, że mamy z Nim współuczestnictwo, przez Jezusa Chrystusa. Pomyśl o tym, gdybym miał nazywać siebie Catholicostal lub Bapsodist, ale nigdy nie poszedł do nabożeństw tej grupy z wyjątkiem sporadycznych Narodzenia lub Wielkanocy, jest miłe Bogu, że przynajmniej nazywać siebie po imieniu tej grupy? Nonsens! Co zrobić, jeśli urodził się upośledzony z karłowatych, zdeformowanymi kończynami i nigdy nie mógł wybrać nominał? Chciałbym należeć do określonej grupy, ponieważ moi rodzice należeli, lub ich rodzice? Albo bo modlił się, dedykowane, zanurzone lub ochrzczony jako niemowlę przez duchownego z tej grupy, by to rytualny akt pr osimy Boga? To szaleństwo myślenie, że kładzie nacisk kwadratowo na naszych własnych uczynków martwych.

– autor artykułu