resortmonviso.pl

Rodzaje pizzy

Prawo do opinii jest taka sama, jak prawo do przekonania, i podtrzymując go jest taka sama jak dla przyzwoitości, odpowiedzialności i obowiązku cywilizacji.

Jeśli ktoś przychodzi do mnie i mówi mi, że wszystkie inne rasy są gorsze, że Przedsiębiorstwo Bezpłatne świadczenia pracownikowi, że zwierzęta nie mają prawa innego niż do spożycia, albo że prawdziwa religia składa się z Bogiem w dalekiej Wszechświata, I nie obrażaj tego człowieka. Nie będę nękać go w żaden sposób, który mógłby powodować dyskomfort lub antagonizm. Chciałbym zaoferować tylko moje zdanie, bo zaproponował mi. Nie wzrosną w wrzawy wywrócić jego credo. Chciałbym podnieść lampę rozumu i solidnie oferują logiki w opozycji do jego wyznania. Nie może być nic bardziej irracjonalna jak uciekania się do unkindly uczucia do tych, którzy mają różne opinie, czy negując możliwość dla tych, którzy z różnych etyki. To nie jest moje prawo powiedzieć, że człowiek nie może uwierzyć, jedno lub drugie. Każdy ma swój indywidualny, zdolnym wierzyć, jak chcą dla siebie. Każdy, kto twierdzi inaczej, twierdzi, że nie mamy obowiązku dobroci lub szczerość tych, którzy wierzą inaczej, stanowi przeszkodę w wyścigu o wiedzę, blokada do drzwi szans, kamień na drodze życia.

Kiedy mówię, że dyskryminacja nie powinna wystąpić do człowieka z powodu jego przekonań, nie mam na myśli kierowania życie tych, którzy mogą czasami ocenić na przekonania, a ja na pewno nie myśli, aby wypełnić swoje życie z poczuciem winy. Istnieje szereg wspaniałych ludzi, którzy nie chcą mieć związek z kimś spoza swojej rasy. I to nie będzie z pogardą lub nienawiści, albo jakiegoś innego przystoi cechy. To właśnie z powodu uncomfortability, a nawet niemożność odnoszą się do kogoś. Człowiek nie może być obwiniany za to, że niewygodne wokół innych ras bardziej niż człowiek może być obwiniany za wyścigu jest on.

– autor artykułu