resortmonviso.pl

Atrakcje Wenecji

Atrakcje Wenecji

Inne obszary pism nadużyć i sztucznie doktryny obejmują mniszek, Środa Popielcowa, Dzień Wszystkich Świętych, medale, amulety, relikwie, nowennę i więcej. Ta odkrywcza lista przedstawia przegląd wielu ludzkich wynalazków, które zostały uszkodzone, zniekształcone i wypaczone oficjalnych stanowisk przedstawianych jako prawda przez Kościół rzymskokatolicki swoich ludzi. Problem: na całym świecie, większość katolików nie ma pojęcia!

PETER vs RZYM

Atrakcje Wenecji

W swojej książce Eaclesiam Suam, Paweł wyraził niepokój z powodu tego, co niektórzy z „braci odłączonych” mówią o papiestwa jako będące przeszkodą na drodze do jedności kościelnej. Powiedział: „Nie niektórzy z nich twierdzą, że gdyby nie było dla prymatu papieża, spotkanie o rozdzielonych Kościołów z Kościołem katolickim będzie łatwe? Błagamy braćmi odłączonymi rozważyć niespójność tej pozycji, a nie tylko, że bez papieża, Kościół nie będzie już katolikiem, ale także dlatego, że bez zdecydowanych najwyższego urzędu duszpasterskiego Piotra, jedność Kościoła Chrystusowego byłoby całkowicie zwinąć „.

Atrakcje Wenecji

Zawalić się? Wątpię. Zgadzam się, że jeśli Kościół katolicki zostały zreformowane zgodnie z Pismem, to musiałoby zostać porzucone. O Piotra, twierdząc go jako pierwszy papież jest niczym błędem doktrynalnym. Jest on oparty na Mateusza 16: 13-19, gdzie Jezus odpowiada na wyznanie Piotra, że ??On jest Mesjaszem, oświadczając, że na tej skale zbuduje swój Kościół i dam klucze do królestwa do Piotra do wiązania i luźne na ziemi. Papiestwo twierdzi, że Piotr jest skałą, o którym tu mowa, a klawisze stanowią absolutną władzę papieską nieomylność i nad kościołem. Jezus mówi Piotr był rock, ale badania z greckiego słowa „skała” ujawnia nazwisko Piotra (Petros) jako odnoszące się do samego kamienia w porównaniu do ogromnej skale (Petra) … Gibraltar, który jest Jego Święty nazwisko, imię ponad wszelkie imię …

– autor artykułu