resortmonviso.pl

Pizza

Pizza

Włosi słyną z przywiązania do pizzy.Pizza Polskie pizzerie także się chwalą, że przygotowują prawdziwą włoska pizzę. W Polsce także panuje moda na pizze. Niewielu jadło włoską pizze, więc polscy pizzerzy tworzą własne przepisy. Polacy lubią, gdy na pizzy znajduje się wiele dodatków.

Pizza

W przeciwieństwie do włoskiej pizzy, lubimy gdy na pizzy znajdują się kukurydza, wędlina, brokuły, pomidory czy papryka. Im więcej składników tym lepiej. Jeśli dostaniemy pizze, która składa się z dwóch albo trzech warzyw, jesteśmy zawiedzeni. Nie chcemy jeść „samego” ciasta.

Zresztą ciasto bywa różne. Czasami pizza podawana jest na cienkim cieście, ale zdarza się, że ciasto wyrośnie za bardzo i wówczas jemy pizze na grubym cieście.Pizza Zarówno jedna i druga pizza ma swoich zwolenników i przeciwników. Jest także niewielka grupa, która nie lubi pizzy i nie rozumie zachwytu nad tym daniem. Nie ma znaczenia, czy ciasto jest grube czy cienkie. Po prostu im to nie smakuje. Nie można od nikogo wymagać, aby jadł coś, co mu nie smakuje.

– autor artykułu