resortmonviso.pl

Wlsokie desery

Wlsokie desery

Niektórzy z nas będzie zobaczyć to miasto jedynie jako blask w oddali. Inni mogą zobaczyć mgnieniu malutkich lampek. Jeszcze inne zobaczyć rzeczywisty kształt jego oświetlonych struktur. Chociaż niektórzy z nas nadal chodzić, że szosa, zachęcając innych do przyjść, niektórzy z nas są całkowicie zadowolony dojść do całkowitego zatrzymania. Wiedząc, że jesteśmy na właściwej drodze wydaje się dość mało! Tam wybrać pobyt. Chociaż tutaj na Ziemi, to wszyscy chcą Nieba i to wszystko dostaną. Będą nadal iść do nieba po śmierci lub gdy Chrystus powróci, ale teraz, że zostajesz na miejscu. Moje pytanie: dlaczego pobyt umieścić? Powiedziano nam wzrastać w łasce i poznaniu Pana naszego i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa. (1 Piotra 1: 8) Co trzyma jakąś zawartość stoi?

Osobiście, jak już uprawiane w moim chodzeniu z Jezusem, znalazłem się nie tylko dojrzewanie poza mlekiem nauk i dogmatów kilku wyznań, z którymi byłem stowarzyszonych, ale badając korzenie jednej konkretnej grupie I był w stanie poświęcić własne rodziny i innych rodzin, z ogromnej duchowej katastrofy. Nauczyłem się, że kiedy mogę odwiedzić miasto, jest to świetny pomysł, aby zbadać historię tego miasta w lokalnej bibliotece z tego tytułu może ujawnić wiele o duchowej odporności Ciała Chrystusa w tym regionie, a nie tylko pojedyncze określenie. Bardzo często demoniczna obecność w społeczności przenika tam kościoły, too. Ta okazała się być pomocne we wspieraniu tych praktyk w kultach i fałszywych religii, jak również. Dlatego musi to być dobra praktyka dla wszystkich chrześcijan, aby studiować i zrozumieć korzenie ich nominału i dlaczego uczą jak oni. Ktoś może znaleźć się całkowicie przeciwny do podstawowych nauk lub znaleźć jasne wyjaśnienie, dlaczego ich praktyki są tak „podobnej do mleka” i tam rzadko i „mięso”. Można otrzymać potwierdzenie na to, co Duch Boży został szepcząc do nich: że chmura przesuwa się w ich życiu, a On pragnie, by ich przestrzegać, co prowadzi ich do „zielonych pastwiskach”, kiedy zostaną spełnione duchowo.W tym momencie, staje się sprawą prostą posłuszeństwa.

Wlsokie desery

Patrz Część 2 tej serii.

Przewiń w dół do przekazania, skomentować lub ocenić ten komunikat.

Wlsokie desery

Pastor Michael jest założycielem t.e.a.m. ministerstwa (team1min@aol.com). Jego audycje Email, znane jako „Twoje Miasto dla Jezusa” (Szukaj go!) Sięgają dziesiątek tysięcy tygodniu. On ministrów w drodze e-mail i czat, too. Wpisz go w team1min@aol.com jeśli chcesz zapisać się do otrzymywania bezpośrednio jego wiadomości.

Misją Michaela jest doprowadzenie do uczniostwa i zachęta do Ciała Chrystusa . Michael jest autorem licznych broszur na variey tematów, które interesują myśleniu chrześcijaninem. Od 1999 roku jest napisane i transmitowane setki inspirujących artykułów i kilkanaście broszur, które mają na celu przyspieszenie procesu rozwoju duchowego ludu Bożego.

– autor artykułu