resortmonviso.pl

Ferie zimowe we Wloszech

Ferie zimowe we Wloszech

Tak Tak Nie Nie

„Nasz Kościół, czy też jest absolutny nonsens lub musi pochodzić ze świętej kwiat. Znalazłem go i będę go rozwijać, a potem sprowadzę go do świętych tajemnic, a ja nie dać go do socjalistów wszystkich kolorów i cienie „. (Pavel Florenskij – Korespondencja z Belyi 15 lipca 1905)

Ta interesująca analiza słynnego rosyjskiego filozofa, zmarł w lager Wysp Solovke podczas stalinowskich represji, dotknął i prognozowane w kilku słowach to, co będzie miało miejsce w czasie Soboru Watykańskiego II i błędów, które zostaną następnie rozproszonych na całym świecie , Wierzymy, że to, co pojawia się w cywilizacji zachodniej jest wynikiem takiego zamieszania, co jest konsekwencją doktryny modernistycznej, ukryte w jakimś pseudo-socjalistycznym i neo-gnostyków myślenia. Kościół zawsze był barierą dla wszelkich błędów, które generują nieporozumieniu ludzi dzięki zastosowaniu „Yes, Yes, No, No”, który zaleca Chrystus.

Opierając się na idei rewolucji w jej najbardziej marksowskiej znaczenia, możemy wyjaśnić, jak zastąpienie badań metafizyki została przeniesiona do wniosku o meta-ludzkość, aby ludzie stają się esencją myślą polityczną pseudo-wewnętrzna.

Ferie zimowe we Wloszech

Można jednak stwierdzić, że projekt dialogiczna, urodzony po Soborze Watykańskim 2, w wyniku Ostpolitik w odniesieniu do komunizmu, zostało uznane za nowe możliwości, które pozostały aktywne i strukturze całego społeczeństwa.

Projekt, aby szukać prawdy stał się projekt marksistowskiej idei zachęcić poszukiwanie nowej struktury społecznej, która może wyeliminować bariery wiekowe, że od średniowiecza rządził światem przez zasadę separacji między dobrem a złem. Dialog z wrogiem nie jest trynitarna ale Dualistyczna; W ten sposób Bóg jest wykluczony jako niezdarny starożytnej tradycji.

Tradycyjny świat jest usuwany i starożytne zasady są zastępowane ekonomicznego pseudo-scjentyzm perspektywie, co sprawia, filozof Nikolaj Berdjaev zdefiniować go jako satanocracy.

Lider ma zatem funkcja nie tylko prawne, ale również demiurgic i rewolucjonistów zasady mają projekt ponownie obalić społeczeństwo. Cały świat jest dziś trudno rozpoznać i przyjąć, że coś tragicznego potajemnie przygotowuje się w czasie, gdy rolety, żaluzje prowadzenia innych, przeznaczonych do społeczeństwa socjalistycznego tyle jak to możliwe.

– autor artykułu