resortmonviso.pl

Najpiekniejsze miasta Wloch

Najpiekniejsze miasta Wloch

Roman Catholicism- dlaczego musiałem zostawić część 1

Z biegiem lat, w rozmowach z katolikami i byłych katolików, pytanie zostało zadane mi: „Michael, dlaczego opuszczają Kościół katolicki?”

Jako chłopiec, uczono mnie linię partii, że należę do „jedynego prawdziwego Kościoła”. Wiele lat później, był związany z innym nominale którym mowa siebie jako „jeden prawdziwy Kościół” i od tego czasu słyszał mormoni i świadkowie Jehowy odnoszą się do siebie samego.

Najpiekniejsze miasta Wloch

Chciałbym z całego serca zgodzić, że „Matko” Kościół katolicki jest jedynym prawdziwym nominale, ale kto może powiedzieć deviciveness z denominacjonalizmu jest dobre ?? Wśród rzeczy, Bóg nienawidzi, wszystkie wymienione w Księdze Przysłów 6: 16-19, jeden z nich jest w wersecie 19: „… człowiek, który wznieca kłótnie wśród braci.” Tyle odłamy wszystkie odgałęzienia – włącznie – Katolicyzm nie wyświetla pokaz „Jedności”, dla których Jezus modlił.

Jestem pewien, że większość zgodzi się, że nie można podjąć właściwą decyzję bez dobrych informacji. Nawet jedna decyzja, aby naśladować Chrystusa opiera się na słuchu / Czytanie, Pisma – gromadzenie i przetwarzanie informacji o Jezusie Chrystusie, Jego nauk i jak twierdził o sobie. Moim celem jest, aby ujawnić informacje, jakie zebrał dotyczących katolicyzmu, która mnie zadawać pytania, które domagają werdykt. Nie wierzę w ślepej wierze gdyż czuję, że w końcu to naprawdę nic więcej niż o wiarę w wiarę. Jestem zwolennikiem firma musimy oprzeć się tendencji większości religijnych sprawdzenia własnego mózgu u drzwi. Moim zadaniem jest, aby nie tworzyć więcej byłych katolików. W rzeczywistości, w oparciu o to, co masz zamiar przeczytać, jeśli masz zamiar wybrać się katolikiem, to lepiej celują w tej roli. Jeśli tak jest, dokąd idziesz, to lepiej być w tym dobry. Naprawde dobrze.

– autor artykułu