resortmonviso.pl

Zabytki we Wloszech

Zabytki we Wloszech

Roman Catholicism- Dlaczego musiałem zostawić część 2

Katolicy vs RZYM

Zabytki we Wloszech

Watykański II ogłosił, że nie jest już grzechem katolikiem czytać Biblię niekatolickich lub odwiedzić kościół niekatolickich.

Przeciętny katolicki w świecie zachodnim, które kochał. Niekatolicy też, gdzie tak wiele jest podatna na zwiedzanie kościołów wzajemnie z przyjaciółmi i rodziną w różnych nominałach. O dziwo, nie zrobili nic w Vaticanum II do usunięcia ponad 100 klątw ani przekleństw, wydane przez Sobór Trydencki, w 1545-63 w kościołach protestanckich i przekonań. Więcej o tym wymyślanie. Jak to dobrze, dla tych wszystkich, którzy maszerują pod sztandarem chrześcijaństwa, aby móc uwielbiać naszego Pana i Króla razem. Ale bądźmy ze sobą razem. Pytanie: Dlaczego nie Rzym oczyścić łupków gdy byli na nią i podnieść te przekleństwa?

Zabytki we Wloszech

Jedność jest wyrwanie się wśród wyznań na całym świecie? Nie trudno. W niektórych częściach świata, jeśli Kościół niekatolickich zaczyna ministerstwo, prześladowania, a nawet śmierć, jest wybitny. W innych narodów wszystkiego, co nie jest uważany katolicki kult i jest uważany za niegodne podatkowych rząd zwolnionych świadczeń. O dziwo, w wielu tak zwanych „katolickich” krajach …

Włochy, Francja, Hiszpania, Meksyk … odsetek ludności, która uczęszcza do kościoła, czyta Biblię, albo ma najmniejszego pojęcia o tym, co to znaczy być katolikiem jest zdumiewająco niskie. Faktem jest, niestety, przeważająca większość katolików na całym świecie nie wiedzą, co to znaczy, że Bóg mówi do nich przez Jego Słowie, Biblii, ale opierając się na oficjalnych interpretacjach, poglądów, tradycji i dogmatów nominału, nawet mieszania podstawowych nauk z rażących praktyk okultystycznych. Niewiele miały czas, by uczyć się tamte dogmatów. Kompetencja katolików, ich szczerość, uczciwość, inteligencja, czy dedykacji religijnych, nie jest problemem tutaj.

– autor artykułu